Лікарі, що працюють в області терапевтичної стоматології, спеціалізуються на лікуванні зубів: карієсу, пульпіту, періодонтиту, а так само ерозій емалі, травм зубного ряду, і ряді інших порушень. Також стоматологи терапевти займаються лікуванням прилеглих до зубів тканин.

Першочергова задача терапії - запобігти руйнуванню зуба, зберегти його, уникнувши видалення. Для цього в стоматології виправляють вроджені дефекти, купіруют ерозії, осередки гіпоплазії. Також проводиться терапія травмованих, пошкоджених механічним впливом зубів.

Терапевтичною стоматологією в нашій клініці займаються лікуванням всіх описаних дефектів і захворювань зубів. 

Вибравши терапевтичну стоматологію в нашій клініці, ви отримуєте ефективне лікування захворювань і дефектів будь-якої складності із застосуванням сучасних лікувальних методик, обладнання та знеболюючих засобів. Ми робимо все, щоб зберегти зуб, навіть при його великому ушкодженні. Наші фахівці працюють делікатно, щоб виключити будь-який дискомфорт для пацієнта і забезпечити результат, який виправдовує всі його очікування.

При глибоких каріозних ураженнях ми видаляємо нерв, проводимо чистку, пломбування каналів. Пацієнтам з пульпітом в пошкоджену порожнину закладається лікувальна паста, а через кілька днів виконується пломбування.

Звертайтеся в нашу стоматологію, щоб поліпшити зовнішній вигляд зубів, запобігти захворюванням ротової порожнини, запобігти запалення ясен.

Пам'ятайте: більшість проблем легко усунути при своєчасному зверненні до грамотного стоматолога. Такі люди працюють в нашій стоматологічній клініці. І в їх розпорядженні - все необхідне для надання якісної, стоматологічної допомоги, яка ґрунтується на професіоналізмі та індивідуальному підході.